Loading products

Kartony tekturowe do zadań specjalnych

Dodane przez: Custom Pack

2022-04-28 10:47:00
Poradniki

Kartony tekturowe do zadań specjalnych

Kartony – czasem można odnieść wrażenie, że niewiele osób zwraca na nie uwagę. Jednak dobre pudełka potrafią zdziałać prawdziwe cuda, jak i uratować niejedną sytuację. Wszystko pozostaje kwestią doboru odpowiedniego opakowania w zależności od przeznaczenia. A że to bywa specjalne? Wówczas trzeba sięgnąć po równie wyjątkowe rozwiązania. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z kartonami najwyższej jakości, spełniającymi zadania, jakich żadne inne pudełka nie byłyby w stanie zrealizować.

Gdy zamówienie ma nietypowy kształt…

Sklepy internetowe wykorzystują cały przekrój różnych opakowań kartonowych oraz kopert, w większości w pewien sposób standaryzowanych. Zdarzają się jednak zamówienia, które wymagają pudełek o nietypowych wymiarach. Bo jak na przykład znaleźć wąskie, ale przy tym długie i płytkie opakowanie? Najlepiej po prostu je zaprojektować! Zrobisz to np. w CustomPack, korzystając z opcji „Zrób to sam!”. Dzięki niej stworzysz takie pudełko, jakie będzie odpowiadało Twoim potrzebom. Możesz niemal dowolnie, trzymając się jedynie określonych zakresów dla danego fasonu, wybierać między różnymi rozmiarami kartonów.

Gdy trzeba więcej miejsca na zawartość lub towar wrażliwy jest na uszkodzenia

Pozornie proste, acz niezastąpione w wielu sytuacjach pudełka klapowe to prawdziwe woły robocze, jeśli chodzi o e-commerce. Zazwyczaj kojarzy się je z opakowaniami zbiorczymi, ale też mogą posłużyć do pakowania większych, a przy tym dość delikatnych produktów. Zasypane odpowiednim wypełniaczem gwarantują, że zawartość dotrze na miejsce bez szwanku.

Kiedy tego rodzaju pudełka się przydają? Szeroko korzystają z nich m.in. sklepy spożywcze online, z których często zamawia się całe paczki mniejszych i większych artykułów. Są również niezbędne dla firm oferujących sprzedaż produktów w szklanych butelkach – począwszy od kosmetyków po alkohole. Dzięki specjalnej kartonowej kracie, w której szczelinach umieszczone zostają butelki, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że towar dotrze do celu bez szwanku!

W końcu też – pudła te są niezbędne w każdej przeprowadzce. Pojemne, pakowne, o równomiernych bokach, dzięki czemu na pace samochodu dostawczego ustawi się je równo jedno obok drugiego. Mogą mieścić w sobie większe przedmioty, książki, jak i całe mnóstwo mniejszych przedmiotów, chroniąc przed uszkodzeniem w czasie transportu.

Jeśli chcesz elegancko zaprezentować swoją przesyłkę

Jeśli budujesz wizerunek swojej firmy, opierając się o prestiż i ekskluzywność – musisz zadbać o to, aby Twoje przesyłki były jego dopełnieniem. Jakiego opakowania wówczas byś potrzebował? Z jednej strony – na pewno solidnego. Z drugiej – eleganckiego i spersonalizowanego. Oba te warunki spełniają m.in. pudełka fasonowe wysyłkowe, jakie u nas zamówisz w różnych rozmiarach oraz z dowolnym nadrukiem. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni wariant, określisz wymiary i, na podstawie wytycznych dostępnych na stronie, prześlesz nadruk, jaki ma się znaleźć na kartonie, a już niebawem zyskasz opakowania, które nie tylko zabezpieczą towar na czas podróży, ale i będą Twoją wizytówką. To specjalne zadanie, jakie mogą spełnić pudełka, jakie zamówisz w CustomPack w atrakcyjnej cenie.

Skorzystaj z propozycji CustomPack!

Dzięki możliwości doboru najróżniejszych fasonów, dostosowania wymiarów do swoich wymogów i całkowitego spersonalizowania opakowań, w CustomPack zamówisz pudła spełniające standardowe, jak i wyjątkowe zadania. Mamy też szereg akcesoriów, jakie dodatkowo pomogą Ci ochronić różne przesyłki, również te bardzo wrażliwe na uszkodzenia. Jeśli chcesz się sam przekonać, czy mamy rozwiązania, jakie będą odpowiadały Twoim oczekiwaniom – skontaktuj się z nami już teraz!